INSTAGRAM FACEBOOK

KURUMSAL

Prime Development’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk proje olan Primemall İskenderun 25 Ağustos 2010 tarihinde hizmete girdi. Dört kattan oluşan alışveriş merkezimizde tekstil, elektronik, süpermarket, foodcourt, kafe ve bistroların yanı sıra 8 salondan oluşan sinema, bowling ve çocuk oyun alanı bulunuyor. Primemall İskenderun’u ziyaretiniz süresince tüm bu ilgi çekici alışveriş fırsatlarına göz atarken, konforlu ve eğlenceli ortamın da tadını çıkarın.

Ekibimiz sizlere çok çeşitli aktiviteler, uluslararası üne sahip sergiler, özel temalı haftaların yanı sıra; bölge sanatçılarının, el becerileri ve hobileri olanların eserlerini, koleksiyon objelerini sergileyebilecekleri bir buluşma ve paylaşma alanı hazırladılar. Primemall İskenderun sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda eğlence merkezi ve tüm İskenderun halkı için bir buluşma noktasıdır.

Sıradışı Bir Alışveriş Deneyimi İçin Sıradışı Bir Alışveriş Merkezi

Çağdaş bir anlayışla planlanan Primemall’un mimarisinde işlevsellik, tasarım ve konfor ön planda tutuldu. Kentin yerel mimarisi ve doğal güzellikleriyle ustalıkla bütünleşen, yenilikçi ve geri dönüşümlü malzemeler bir arada kullanılarak, modern ve dinamik bir tasarım uygulandı. Yapının uzun ömürlü olması ve enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutulabilmesi için gerekli tüm çalışmalar profesyonel mimar ve mühendis ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirildi.

İç mekan aydınlatma öğeleri, konusunda profesyonel danışmanlar tarafından özenle belirlenen Primemall alışveriş merkezinde, gece gündüz farkı kolayca hissedilebiliyor. Tamamı özel camla kaplı kubbeler, gün ışığından maksimum fayda sağlarken, ziyaretçilerimiz gün içinde zaman kavramlarını kaybetmeden keyifli ve uzun saatler geçirebiliyor.

Primemall sıradışı bir alışveriş keyfi yaşatmak için özenle tasarlandı. Yapıdaki tüm katlar; yaşayan yeşil alanlar, özel su ve ışık oyunlarıyla zenginleştirilmiş havuz ve dinlenme bölümleriyle gerçek sokak görüntüsü ve duygusu yaratacak şekilde yeniden tanımlandı.

Ziyaretçiler huzurlu ve samimi bir atmosferde alışveriş yaparken, konforun ve rahatlığın tadını çıkarabiliyor.

GLA 36.000m²
Mağaza Sayısı: 135 mağaza – 4 kat
Otopark: 800 araç
Ana Kiracılar: Migros, Prestige Sinemaları, Boyner, LCW, Decopark, Defacto, Koton,E Bebek

PerAModa 2014 Ödülü

Prime Development’ın Türkiye’deki ilk projesi olan Primemall İskenderun, PerAModa 2014 Ödülleri’nde “Anadolu'da Yılın En Başarılı AVM Projesi” ödülünü kazandı. Çağdaş bir anlayışla projelendirilen Primemall İskenderun, sektörün “enleri”nin belirlendiği ödül töreninde, enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutabilen özelliği ile dikkat çekerken kentin mimarisi ile uyum sağlayan tasarımı ile de beğeni topladı.

Stevie Awards 2017 Ödülü

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan Stevie Awards tarafından düzenlenen, “International Business Awards” değerlendirmesinin 2017 sonuçlarında Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, Yılın Pazarlama Kampanyaları Kategorisi’nde, Bronz Ödülün sahibi oldu.

MarCom 2017 Ödülü

Pazarlama ve iletişim alanında en büyük, en prestijli ödül platformları arasında yer alan MarCom tarafından Gold MarCom Ödülü’nü almaya hak kazandı.